• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

2/26/2017

Kafe dhe limon per dhimbjen e kokes


Per te kuruar ne menyre te efekteshme nje dhimbje koke mbi te gjitha eshte e rendesishme nje diagnoze e tipologjise se kesaj dhimbje ,qe te mund te nderyhet ne menyre korrekte me ilace ose mjekime popullore ,terapeutike ,etj.

Ne kete rast po ofrojme nje kure  nga mjeksia poullore Pergatisni nje kafe pa sheqer ku ne te  ju mund te shtryllni  15 pika leng  limoni perziejeni ate dhe pijeni ne rastet e dhimbjes se kokes .


Kjo recete eshte perdorur shume ne kohet e hereshme te gjysheve tona .


Publikuar nga 

BESNIK KADRIU

Tags:

1 Responses to “Kafe dhe limon per dhimbjen e kokes ”

Anonimo ha detto...
1 maggio 2017 19:41

3


Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians