• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

2/27/2017

Nese keni dHimbje koke mos u deshperoni se gjithmone ka nje zgjidhje

Nje nga recetat e tjera qe ne rekomandojme per dhimbjen e kokes eshte ajo e zierjes se farave te frutit te ftoit  per rreth gjysem ore se bashku me nje gjysem gote uje ,Sasia e ketyre farave te ftoit duhet te varioje nga 20 -25 prej tyre .Nga ky leng mbas zierjes rekomandohet te pihet  nga nje filxhan kafeje ,,gjithmone ne rastet kur keni dhimbje koke dhe te vazhdueshme .


Tags:

0 Responses to “Nese keni dHimbje koke mos u deshperoni se gjithmone ka nje zgjidhje ”

Posta un commento

BEJ NJE KOMENT ,KJO DO TE SJELLE PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TONE

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians