• I keshillueshem ne rastet e anemise

  • Qipro

  • Snowalker

    per-shendetin-e-lekures-se-fytyres-tuaj

  • Howling

    Qumeshti i gjirit ben mrekullira

  • Sunbathing

    Bollguri

FYTYRA

kure me "'hithër " kundra pucrrave (seborreas).
             vazhdo te lexosh »

Maska fytyre prej majas se birres, per lekure te erret

         vazhdo te lexosh »Kure me limon per shndritjen e lekures


                  vazhdo te lexosh »


       

     Fytyra:rrudhat dhe kurat antiage                          vazhdo te lexosh »
 

Maske me qumesht per lekure te thate

Regjistrohu

Regjistrohu per te rejat e fundit nepermjet email

© 2013 Kura popullore. All rights reserved.
Designed by SpicyTricks - Shared by Namcolians